Znajdź pracę w social media dzięki znajomości Brand24

Opublikowano: 26-06-2016 przez

Szukasz pracy? Może to praca szuka Ciebie! Zwłaszcza jeśli media społecznościowe to Twój żywioł. Na naszej stronie znajdziesz zakładkę “Praca w branży” zawierającą oferty pracy dla osób, które czują się w social media jak ryba w wodzie i dodatkowo wiedzą jak korzystać z Brand24.

Ogłoszenia na Facebooku

Podobno szewc bez butów chodzi, jednak to powiedzenie w żaden sposób nie pasuje do Brand24. Tworzymy narzędzie do monitoringu Internetu jednocześnie na bieżąco monitorując dzięki niemu dyskusje na temat naszej marki. Wśród wszystkich wzmianek, które do nas docierają pojawiają się także oferty pacy, które w wymaganiach uwzględniają znajomość naszego narzędzia. Dlatego jakiś czas temu nasz CEO Michał Sadowski napisał na Facebooku, że będzie udostępniał wszystkie takie ogłoszenia.

pracawbranzy

Do wyboru do koloru!

Specjalista do spraw marketingu, Social Media Manager, Community Manager, PR&Marketing Specialist, Social Media Account Executive – to tylko niektóre stanowiska, które pojawiły się w ofertach. A gdzie? W Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Rzeszowie i nie tylko. Na przestrzeni kilku miesięcy Michał wrzucał na swoją tablicę coraz więcej ogłoszeń, często nawet kilka dziennie. Można powiedzieć, że w pewnym momencie rozpoczął się nowy trend w rekrutacji. Podstawowym wymogiem niczym obsługa MS Office stała się umiejętność monitorowania Internetu.

pracawbranzy2

Oczywiście w każdej ofercie znajomość Brand24 była umiejętnością jak najbardziej na miejscu, a nawet umiejętnością kluczową 😉

brand

Praca w branży

Te udostępnienia od początku cieszyły się dużym zainteresowaniem i były pozytywnie odbierane. Jednak ofert pojawiało się coraz więcej, a dodatkowo na Facebooku tak dużo się dzieje, że ginęły one w natłoku informacji. Dlatego aby wyjść na przeciw potrzebom osób, które mogłyby być zainteresowane takimi ogłoszeniami, dodaliśmy na naszej stronie zakładkę Praca w branży, która jest na bieżąco aktualizowana o kolejne oferty uwzględniające w wymaganiach znajomość Brand24. Jeżeli szukasz pracy związanej z mediami społecznościowymi, warto do niej zajrzeć.

pracawbranzy4

Czy to działa?

Działa! Najlepiej świadczą o tym głosy zadowolonych osób, które otrzymały pracę między innymi dzięki znajomości naszego narzędzia.

pracawbranzy5

pracawbranzy8

Warto znać Brand24

Zatem, jeżeli szukasz pracy w mediach społecznościowych sprawdź już dziś, być może znajdziesz coś dla siebie na naszej stronie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o skutecznym wykorzystaniu monitoringu Internetu pobierz nasz e-book. Zachęcamy także do udziału w organizowanych przez nas webinarach. Jednak jeśli jeszcze nie znasz Brand24 lub czujesz, że możesz poszerzyć swoje obecne umiejętności zapraszamy do logowania lub rejestracji – praca na projektach to najlepszy sposób aby poznać nasze narzędzie. Jak tylko będziesz potrzebować jakiejkolwiek pomocy – pisz do nas śmiało, zawsze chętnie doradzimy i pomożemy.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail