Nowości w Brand24: lepszy podgląd wzmianek z Instagrama

Aneta Głowacka

Jako Content Manager w Brand24 z przyjemnością opowiada o tym, co dzieje się w social media i odkrywa potencjał monitoringu Internetu. Prywatnie uwielbia czytać książki, jest miłośniczką kotów i fanką Wiedźmina.

Większość marketerów wie, że Instagram to świetna szansa na promocję biznesu. Ta platforma ma obecnie 500 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, którzy do tej pory dodali 40 miliardów zdjęć, ze średnią 95 milionów zdjęć i filmów dziennie.

Robi wrażenie prawda?

Tym samym Instagram gra coraz większą rolę w monitoringu Internetu. Śledzenie w nim wzmianek na Twój temat to pierwszy krok do prowadzenia efektywnej strategii na tej platformie – pozwoli bowiem zrozumieć kontekst w którym użytkownicy o Tobie mówią, da szansę na angażowanie odbiorców i pozwoli uzyskać feedback od klientów.

Instagram w Brand24

Mamy to na uwadze i chcemy Wam jak najbardziej ułatwić monitorowanie tej platformy. Dlatego w naszym dashboardzie, w miejscu kategorii photo gromadzącej do tej pory zdjęcia z różnych stron internetowych, znajdziesz teraz zakładkę Instagram. Trafiają tam wszystkie zdjęcia, filmy i komentarze tylko z tego portalu. Pozostałe zdjęcia znajdziesz w zakładce inne.

Ale to nie koniec zmian. Przejdźmy teraz do tej zakładki, bo tam dzieje się prawdziwa magia.

Nowy podgląd wzmianek

Do tej pory wzmianki z Instagrama zawierały treść wpisu, liczbę śledzących, influence score, ilość polubień i komentarzy. Teraz bezpośrednio w dashboardzie znajdziesz też to, co najważniejsze w tej platformie – zdjęcia. Nigdy więcej nie będziesz się zastanawiać, co skrywa dany wpis, ponieważ bez odwiedzania Instagrama zobaczysz jego dokładniejszy podgląd.

Umówmy się, opis do zdjęcia to jego dodatek. Teraz cały wpis wygląda tak:

Co najważniejsze, taki podgląd wzmianek z Intagrama jest dostępny dla wszystkich planów biznesowych oraz dla kont testowych.

Korzyści z nowej odsłony Instagrama w Brand24

  • Nic nie zakłóci Twoich danych z Intagrama, dlatego będziesz dokładnie wiedział, jaki wpływ ma on na Twój biznes.
  • Podgląd zdjęć bezpośrednio z panelu Brand24 pozwoli zaoszczędzić Twój czas – odwiedzisz tylko te wzmianki, które naprawdę Cię zainteresują.
  • Dzięki statystykom tylko z tej platformy sprawdzisz, jak przebiegają twoje kampanie.
  • Nie przegapisz żadnej wzmianki z Instagrama, co pozwoli lepiej angażować odbiorców i uzyskać natychmiastowy feedback od klientów.

Przekonaj się sam

Załóż darmowe konto testowe Brand24 i sprawdź, jak wzmianki z Instagrama wpływają na Twój biznes. Z nowym widokiem wpisów z tej platformy, jej monitorowanie będzie jeszcze bardziej efektywne.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblrmail