Grafika do wpisu na blogu dotycząca hashtagów do Instagrama

#HASHTAG ALERT: Hashtagi do Instagrama

Mateusz Czech

Sporo czasu spędzam w sieci. Messenger i chatboty to temat, który jest mi szczególnie bliski. Ponadto jestem gadżeciarzem i fanem technologii. Prywatnie fan Apple.

Które hashtagi generują największe zasięgi? W otoczeniu, których hashtagów na Instagramie najczęściej pojawiają się wpisy z Twojej branży? #HASHTAG ALERT to nowy cykl podczas, którego w każdy poniedziałek będziemy publikowali kolejne listy dla różnych branż. Możesz dodać także swój hashtag, a nasz zespół przygotuje taką listę w kolejnych tygodniach.

Przeczytaj jak znaleźć najpopularniejsze hashtagi na Instagrama?

#Hashtag Alert: Instagram

Hashtag alert publikowany będzie w każdy poniedziałek. Co tydzień będą się pojawiały nowe listy dla nowych branż. Na początek mamy dla Ciebie 4 listy z najlepszymi hashtagami do Instagrama. 

Grafika do blogposta odnośnie hashtag alert.

Wzięliśmy na tapetę hashtagi z branży #marketing, #fashion, #socialmedia oraz dookoła #biznes.

Nowe listy będą publikowane cyklicznie, w każdy poniedziałek. Co tydzień będą się pojawiały nowe branże – możesz dodać także swój hashtag.

Grafika przedstawiająca arkusz z listą hasztagów w Google Drive.

Analizowane hashtagi pojawiły się ponad 200 000 razy w całej sieci w ciągu ostatnich 30 dni.

Sprawdziliśmy jak często, pojawia się każdy z hashtagów i jaki zasięg generuje każdy z postów. Dzięki temu otrzymaliśmy listę hashtagów, które osiągają największe rezultaty. I dziś chcielibyśmy się z Tobą nimi podzielić.

#MARKETING

Ponad 2000 wpisów w ciągu ostatniego miesiąca, które wywołały ponad 150 000 interakcji w social media.

Ich łączny zasięg organiczny wynosi blisko 900 000 – całkiem sporo, co?

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Hashtag #marketing został użyty przez ponad 950 osób w ciągu ostatniego miesiąca. Jeżeli działasz w branży marketingowej i próbujesz docierać do nowych odbiorców w tej kategorii, to koniecznie sprawdź listę 25 hashtagów do Instagrama właśnie z tej branży.

Dodaj swój hashtag do kolejnych list


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, uruchomiliśmy możliwość dodawania własnych hashtagów do kolejnych list. Pomoże Ci w tym nasz bot na Messengerze i zajmie 30 sekund.

Grafika przedstawiająca dodawanie hashtagów za pomocą bota w Messengerze


Oznacza to, że możesz dodać swój hashtag ze swojej branży, a jeżeli będziemy posiadać wystarczającą ilość danych do analizy, to z przyjemnością uwzględnimy go w kolejnych listach. Dzięki temu zyskasz listę, którą będziesz mógł wykorzystać w swoich działaniach – niezależnie w której branży działasz.